Strona główna arrow Ogłoszenia
ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ NASZEJ PARAFII! PDF Drukuj Email
Redaktor: Maciej Kandefer
14.02.2017.

Z radością informujemy, że nasza parafia posiada
nową, oficjalną stronę internetową:

www.pelczar.przemyska.pl

Tylko na powyższej stronie znajdą Państwo bieżące ogłoszenia duszpasterskie, wiadomości z życia naszej wspólnoty, zapowiedzi ważnych wydarzeń, aktualne fotorelacje oraz wiele innych ciekawych informacji dotyczących naszej parafii.

Strona na której Państwo teraz gościcie zostaje tylko jako archiwum dotyczące dotychczasowej działalności naszej parafii.

Zmieniony ( 14.02.2017. )

III Niedziela Zwykła - 22 stycznia 2017 r. PDF Drukuj Email
24.01.2017.

1. Dziś o godz. 16. 00 w kościele OO. Franciszkanów odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu chóru „Magnificat”, przemyskiego chóru grekokatolickiego oraz chórów z Radymna i Jaślisk.

2. W poniedziałek zarówno w kaplicy szpitalnej, jak i w naszym kościele, będziemy się modlić za przyczyną św. o. Pio. Po Mszy Św. o godz. 18.00 spotkanie Grupy Modlitwy Św. Ojca Pio. Zachęcamy do włączenia się w tę tworzącą się wspólnotę. Przypominamy także zainteresowanym o  zapisach na prenumeratę dwumiesięcznika „Głos Ojca Pio”.

3. Przeżywamy Tydzień Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan i modlimy się o jedność rozdzielonego Kościoła. Zakończy się on w środę w Święto Nawrócenia św. Pawła. Każdy, kto w tym tygodniu cokolwiek uczynił lub jeszcze uczyni dla jedności Kościoła przez modlitwę, post lub jałmużnę może uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. W środę wieczorem zapraszamy młodzież do Sali projekcyjnej do dolnego kościoła na ciekawy seans filmowy. Na dużym ekranie zobaczymy ciekawy film, który na pewno się spodoba wszystkim.

4. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji naszej parafii  od godz. 17.15.

6. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy przygotowali piękne przedstawienie jasełkowe oraz zaangażowali się w przygotowanie uroczystości odpustowej. Z racji wspomnienia naszego Patrona przełożona generalna Sióstr Sercanek wystosowała do nas specjalne pismo. Posłuchajmy.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła mieszkańcom górnej części ul. Chrobrego, za tydzień zapraszamy pozostałych mieszkańców z tej ulicy.

8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej

9. Na zakończenie w pierwszym tygodniu nowenny, powierzmy Maryi przygotowanie do tegorocznych rekolekcji.

Zdrowaś Maryjo…

Gwiazdo Nowej Ewangelizacji – módl się za nami