Schola
Cantate Deo! -Śpiewajmy Bogu! PDF Drukuj Email
Redaktor: Dominika Matys   
26.01.2015.

Cantate Deo czyli śpiewajmy Bogu.

Nasza schola powstała dnia 23 lutego 2012r. przy parafii pw. Św. Józefa Sebastiana Biskupa, na Monte Cassino. Udzielamy się nie tylko śpiewając na niedzielnych mszach, ale również należymy do grupy teatralnej ,,Filios”.

W skład wchodzą:

- p. Tomasz - moderator

- Asia

- Dominika

- Justyna

- Kasia

- Marta

- Natalka

- Ola

Co niedziele oraz w niektóre święta mamy przyjemność śpiewać w naszym kościele parafialnym. Rozwijamy się dzięki naszym muzykom tj. panu Tomaszowi (prowadzącemu) i panu Józefowi (organiście). Jesteśmy bardzo zadowolone i uszczęśliwione, że możemy pracować z takimi ludźmi, którzy nam zawsze dodają otuchy, a przy nawet malutkim błędzie wspierają nas bylebyśmy się nie martwiły mimo, że i tak to robimy. Mamy wspaniałe członkinie które wykazują wielkie talenty, rozwijają się i wykazują to przy każdej okazji.

Angażujemy się we wszystkie przedstawienia oraz staramy się reprezentować śpiewem nie tylko przed parafianami, ale też innymi np. na Pikniku Rodzinnym. Cieszymy się, że możemy śpiewać w naszej Świątyni przed Panem Bogiem.

Dziękujemy naszym księżom, którzy pozwalają nam na śpiewanie wiele przeróżnych piosenek, nie tylko religijnych.

 

Zmieniony ( 07.02.2016. )
 
zapraszamy do scholi PDF Drukuj Email
Redaktor: Administrator   
07.02.2016.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki, które lubią, śpiewają i chcą śpiewać do naszej parafialnej scholi ,,Cantate Deo” . Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, czekamy na nowe głosy.

Nasze próby odbywają się zazwyczaj w każdą sobotę o godz. 16:00 oraz przed mszą niedzielną o godz. 10:30 w kościele parafii pw. Św. Józefa Sebastiana Biskupa.

Równie serdecznie zapraszamy chłoców chcących pełnić posługę przy ołtarzu.

Zmieniony ( 01.04.2016. )
 
Ognisko parafialne PDF Drukuj Email
Redaktor: Dominika Matys   
20.09.2015.
W sobotę 12 września zorganizowaliśmy ognisko parafialne. Niestety przyszli tylko harcerze, schola i księża, ale mimo to zabawy nie brakowało. Śpiewaliśmy piosenki, piekliśmy kiełbaski i świetnie się bawiliśmy. Nikt nie narzekał, wszyscy się zapoznaliśmy i dobrze dogadywaliśmy. Na końcu zaśpiewaliśmy ,,Ogniska już dogasa blask" po czym złączyliśmy się i 'zapaliliśmy' iskierkę przyjaźni. Gdy ognisko już zgasło wszyscy się pożegnaliśmy i rozeszliśmy do domów. Będziemy czekać na kolejne wspólne ognisko gdyż na tym wszyscy się wspaniale bawiliśmy. :)
Zmieniony ( 07.02.2016. )