Grupa teatralna

Parafialna Grupa Teatralna powstała w 2012 roku. Mamy już w doroku kilka występów, ale ciągle pracujemy nad poszerzaniem swojego doświadczenia i rozwijaniem umiejętności.

Zaprazamy na nasz profil na Facebooku

Występ Na zamku Kazimierzowskim PDF Drukuj Email
17.01.2016.
Występ na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu

W piątek ósmego stycznia 2016 r. o godz 18 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbyły się trzecie jasełka naszej parafialnej grupy teatralnej ,,Filios''. Mieliśmy okazję zobaczyć przyjście Jezusa na świat oraz naszą codzienność, która miała pokazać, że nie zawsze mamy czas dla Boga. Nasi mali aktorzy pokazali, że są zgraną i zorganizowaną grupą. Wykonali wiele wspaniałych piosenek z towarzyszeniem instrumentów. Trud naszych aktorów nagrodziły owacje na stojąco. Serdecznie dziękujemy także wszystkim osobom, które przyczyniły się do wykonania tak niesamowitego przedsięwzięcia. W szczególności pani Beacie Nechrebeckiej oraz panu Tomaszowi Malarczukowi.

Kolędy i piosenki na Jasełka PDF Drukuj Email
29.11.2015.

W przedstawieniu Jasełek 2015/2016 będziemy mieli okazję zaprezentować kilka kolęd mało znanych lub nawet zapmnianych.

Będą to:

1. bardzo stara, często juz zapomniana kolęda nosząca tytuł "Zawieja i Beznadzieja" lub "Złota Jerozolima"
  2. Kolęda najmłodszych "Przychodzimy do stajenki Panu kolędować"
  3. Bardzo piękna kolęda "Maleńka Miłość", wykonywana m. in przez Eleni.
  4. Kolęda z repetuaru czerownych Gitar "Jest taki dzień"

Nuty :

Zawieja i beznadzieja (złota Jerozolima)

Przychodzimy do stajenki

Jeden dzień w roku (Jest taki dzień)

Wszystkie teksty dostępne są tutaj

Zmieniony ( 27.12.2015. )