Strona główna arrow Grupy parafialne
zapraszamy do scholi PDF Drukuj Email
07.02.2016.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki, które lubią, śpiewają i chcą śpiewać do naszej parafialnej scholi ,,Cantate Deo” . Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, czekamy na nowe głosy.

Nasze próby odbywają się zazwyczaj w każdą sobotę o godz. 16:00 oraz przed mszą niedzielną o godz. 10:30 w kościele parafii pw. Św. Józefa Sebastiana Biskupa.

Równie serdecznie zapraszamy chłoców chcących pełnić posługę przy ołtarzu.

Zmieniony ( 01.04.2016. )

Występ Na zamku Kazimierzowskim PDF Drukuj Email
17.01.2016.
Występ na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu

W piątek ósmego stycznia 2016 r. o godz 18 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbyły się trzecie jasełka naszej parafialnej grupy teatralnej ,,Filios''. Mieliśmy okazję zobaczyć przyjście Jezusa na świat oraz naszą codzienność, która miała pokazać, że nie zawsze mamy czas dla Boga. Nasi mali aktorzy pokazali, że są zgraną i zorganizowaną grupą. Wykonali wiele wspaniałych piosenek z towarzyszeniem instrumentów. Trud naszych aktorów nagrodziły owacje na stojąco. Serdecznie dziękujemy także wszystkim osobom, które przyczyniły się do wykonania tak niesamowitego przedsięwzięcia. W szczególności pani Beacie Nechrebeckiej oraz panu Tomaszowi Malarczukowi.

Film z występu Jasełka 2015/2016 PDF Drukuj Email
27.12.2015.

Mamy przeyjemność zaprosić do obejrzenia filmu z występu w naszymn kościele parafialnym.

Film można obejrzeć klikając tutaj

Zmieniony ( 17.01.2016. )

Kolędy i piosenki na Jasełka PDF Drukuj Email
29.11.2015.

W przedstawieniu Jasełek 2015/2016 będziemy mieli okazję zaprezentować kilka kolęd mało znanych lub nawet zapmnianych.

Będą to:

1. bardzo stara, często juz zapomniana kolęda nosząca tytuł "Zawieja i Beznadzieja" lub "Złota Jerozolima"
  2. Kolęda najmłodszych "Przychodzimy do stajenki Panu kolędować"
  3. Bardzo piękna kolęda "Maleńka Miłość", wykonywana m. in przez Eleni.
  4. Kolęda z repetuaru czerownych Gitar "Jest taki dzień"

Nuty :

Zawieja i beznadzieja (złota Jerozolima)

Przychodzimy do stajenki

Jeden dzień w roku (Jest taki dzień)

Wszystkie teksty dostępne są tutaj

Zmieniony ( 27.12.2015. )

Jasełka 2014/2015 PDF Drukuj Email
08.11.2015.

4 oraz 25 stycznia 2015 odbyły się przedstawienia "Jasełka" naszej grupy teatralnej.

Scenariusz przeygotowany i opracowany przez p. Beatę Nehrebecką oparty został o osobę Małęgo Księcia, który chcąc poznać historię Narodzenia Jezusa pokazuje zagrożenia życia codziennego w pielęgnowaniu tradycji zarówno kulturowej jak i religijnej.

Mieliśmy okazję zobaczyć przyjście Jezusa na świat oraz naszą codzienność, która miała pokazać, że nie zawsze mamy czas dla Boga. Jasełka pokazały też upadłe anioły, które chciały za wszelką cenę zniszczyć naszą miłość do niego. Całe przedstawienie ukazało jaki trud mieli Józef z Maryją by znaleźć jak najlepszy dom dla syna Bożego oraz narodzenie Jezusa Chrystusa.

Nasi mali aktorzy pokazali, że są zgraną i zorganizowaną grupą. Zaśpiewali nam wiele wspaniałych kolęd i pastorałek łącznie z końcowym bisem za przewodnictwem pana Tomasza Malarczuka.

Za to wam dziękujemy. Że jesteście i że dajecie nam siłę i chęci do tworzenia.

Zapraszamy do galerii, gdzie można obejrzeć zdjęcia z występu

Dla zainteresowanych mamy również przygotowany film z występu.

Zmieniony ( 08.11.2015. )