11 listopada PDF Drukuj Email
Redaktor: Dominika Matys   
11.01.2015.

Dnia 11 listopada  w naszej parafii mieliśmy okazję obejrzeć pierwszy występ grupy teatralnej ,,Pod chmurami'' na Święto Niepodległości Polski oraz 100-lecie walk o Twierdzę Przemyśl.

Występ rozpoczął się około godziny 19:00 dawnym hymnem naszego kraju ,,Rotą''. Młodzież występująca czytała informacje o Polsce i Twierdzy Przemyśl, a młodsze dziewczynki ślicznie recytowały wiersze. Zaśpiewali też piękne pieśni patriotyczne za przewodnictwem pana Tomasza Malarczuka. Przedstawienie to doprowadziło do łez wiele obecnych i przypomniało jak kiedyś nasi przodkowie wywalczyli sobie niepodległość. Po przedstawieniu grupa miała q piwnicach zorganizowany mały poczęstunek za swoje coraz to nowsze i ciekawsze pomysły na występy.

Życzymy więc naszej młodzieży i dzieciom powodzenia w dalszych występach i aby były one za każdym razem co raz lepsze. 

Zmieniony ( 04.11.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »