Strona główna arrow Aktualności arrow Występ na Zamku Kazimierzowskim
Występ na Zamku Kazimierzowskim PDF Drukuj Email
Redaktor: Dominika Matys   
17.01.2016.


W piątek ósmego stycznia 2016 r. o godz 18 na Zamku Kazimierzowskim w Przemyślu odbyły się trzecie jasełka naszej parafialnej grupy teatralnej ,,Filios''. Mieliśmy okazję zobaczyć przyjście Jezusa na świat oraz naszą codzienność, która miała pokazać, że nie zawsze mamy czas dla Boga. Nasi mali aktorzy pokazali, że są zgraną i zorganizowaną grupą. Wykonali wiele wspaniałych piosenek z towarzyszeniem instrumentów. Trud naszych aktorów nagrodziły owacje na stojąco. Serdecznie dziękujemy także wszystkim osobom, które przyczyniły się do wykonania tak niesamowitego przedsięwzięcia. W szczególności pani Beacie Nechrebeckiej oraz panu Tomaszowi Malarczukowi.

Zmieniony ( 24.01.2016. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »