Strona g堯wna arrow Grupy parafialne arrow Cantate Deo! -如iewajmy Bogu!
Cantate Deo! -如iewajmy Bogu! PDF Drukuj Email
Redaktor: Dominika Matys   
26.01.2015.

Cantate Deo czyli 酥iewajmy Bogu.

Nasza schola powsta豉 dnia 23 lutego 2012r. przy parafii pw. 安. Józefa Sebastiana Biskupa, na Monte Cassino. Udzielamy si nie tylko 酥iewaj帷 na niedzielnych mszach, ale równie nale篡my do grupy teatralnej ,,Filios”.

W sk豉d wchodz:

- p. Tomasz - moderator

- Asia

- Dominika

- Justyna

- Kasia

- Marta

- Natalka

- Ola

Co niedziele oraz w niektóre 鈍i皻a mamy przyjemno嗆 酥iewa w naszym ko軼iele parafialnym. Rozwijamy si dzi瘯i naszym muzykom tj. panu Tomaszowi (prowadz帷emu) i panu Józefowi (organi軼ie). Jeste鄉y bardzo zadowolone i uszcz窷liwione, 瞠 mo瞠my pracowa z takimi lud幟i, którzy nam zawsze dodaj otuchy, a przy nawet malutkim b喚dzie wspieraj nas byleby鄉y si nie martwi造 mimo, 瞠 i tak to robimy. Mamy wspania貫 cz這nkinie które wykazuj wielkie talenty, rozwijaj si i wykazuj to przy ka盥ej okazji.

Anga簑jemy si we wszystkie przedstawienia oraz staramy si reprezentowa 酥iewem nie tylko przed parafianami, ale te innymi np. na Pikniku Rodzinnym. Cieszymy si, 瞠 mo瞠my 酥iewa w naszej 安i徠yni przed Panem Bogiem.

Dzi瘯ujemy naszym ksi篹om, którzy pozwalaj nam na 酥iewanie wiele przeró積ych piosenek, nie tylko religijnych.

 

Zmieniony ( 07.02.2016. )
 
nast瘼ny artyku »