Strona główna arrow Wieści z rusztowania arrow Pierwszy tydzień prac 2008r.
Pierwszy tydzień prac 2008r. PDF Drukuj Email
Redaktor: Marek Łobaza   
05.04.2008.

31 marca 2008 r. - w poniedziałek po Niedzieli Miłosierdzia Bożego rozpoczęliśmy trzeci rok – sezon prac przy budowie naszego kościoła parafialnego. To rozpoczęcie sezonu budowy w poniedziałek po Niedzieli Miłosierdzia ma miejsce drugi rok z rzędu i mogłoby się stać naszą tradycją na następne lata. W tym tygodniu  mimo niesprzyjającej pogody udało się wybetonować posadzkę na całej powierzchni oraz przygotować zbrojenie i  szalunki do wylania stropu nad wejściem bocznym. Wszystkim pracującym w tym tygodniu ( jak również tym, którzy opłacili pracownika) – a rozpoczęliśmy kolejkę jak zawsze od pracy na budowie od mieszkańców I klatki bloku nr 16 przy ul. Monte Cassino – pragniemy gorąco podziękować za ich trud, gdyż wykonanie wylewki posadzki wymagało codziennego zrobienia ok. 80 betoniarek zaprawy ( 1,5 tony cementu ). Rodziny z naszej parafii, które włączyły się w minionym tygodniu w dzieło budowy swą pracą bądź opłaceniem pracownika i przygotowały gorący posiłek oraz wykaz rejonów z naszej parafii, które prosimy o pomoc przy budowie w następnym tygodniu podajemy w poniżej w ogłoszeniach dotyczących budowy :

Zmieniony ( 30.01.2011. )
 
« poprzedni artykuł