Strona główna
ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ NASZEJ PARAFII!

Z radością informujemy, że nasza parafia posiada
nową, oficjalną stronę internetową:

www.pelczar.przemyska.pl

Tylko na powyższej stronie znajdą Państwo bieżące ogłoszenia duszpasterskie, wiadomości z życia naszej wspólnoty, zapowiedzi ważnych wydarzeń, aktualne fotorelacje oraz wiele innych ciekawych informacji dotyczących naszej parafii.

Strona na której Państwo teraz gościcie zostaje tylko jako archiwum dotyczące dotychczasowej działalności naszej parafii.

 

Modlitwa do Patrona

Boże, miłości nieskończona, Ty powołałeś świętego Józefa Sebastiana, biskupa do współpracy w dziele zbawienia ludzi, aby słowem, piórem i przykładem prowadził wiernych do Ciebie przez Najśw. Serce Jezusa – źródło życia i świętości. Spraw, abyśmy na jego wzór, coraz pełniej żyli Tobą i szerzyli Królestwo Twojej miłości wśród naszych braci. Przez Chrystusa Pana naszego.
Amen.

Nowenna

NOWENNA  O  UPROSZENIE  ŁASK ZA  PRZYCZYNĄ Św. JÓZEFA SEBASTIANA
Wszechmogący, wieczny Boże, w Trójcy Świętej Jedyny, wielbię Cię i dzięki Ci składam za łaski udzielone świętemu Józefowi Sebastianowi, którego natchnąłeś gorącym nabożeństwem do Najśw. Serca Jezusowego i Przeczystej dziewicy Maryi.

Spraw, abym za jego przykładem ukochał(a) to Boskie Serce i aby Ono stało się dla mnie źródłem uświęcenia i pociechy. Za przyczyną św. Józefa Sebastiana wysłuchaj moją modlitwę i udziel mi łaski ……………………………….
o którą Cię proszę. Amen.